תגיש לי Can Be Fun For Anyone

  פרטיות  

יש מספיק "קולוניות" של ישראלים בארה"ב, קנדה ואפילו באוסטרליה.

יש לי טענות קשות לממשלה שלא נלחמת נגד האויב הערבי בעזה ואפילו ממשיכה לחמש ולציד אותו, זו טיפשות שאין כדוגמתה לספק לאויב  ציוד ואמצעים ליצור טילים שנופלים עלינו  שאח"כ נופלים עלינו.

ובמקום שיפול לך האסימון שאין פרטנר ( כמו שהרבה שמאלנים התפכחו מאשלית אוסלו) החלטת להאשים את "המתנחלים" ואת רוצח רבין ואת מזג האוויר וברחת מהארץ, לא יכולה לשאת את המחשבה שההתישבות היהודית ביו"ש ממשיכה לפרוח ולגדול  למרות שזה בעצם בגלל הערבים שסרבו להצעות הנדיבות של ברק ואולמרט  ( איזה מזל שהערבים לפעמים מצילים אותנו בקיצוניותם מטיפשות השמאל ).

דיווח פלסטיני: צה"ל ביצע ירי לעבר חוליית "יחידת הבלונים" של חמאס

שאתה משכנע אותי לעזוב כי לא יתנו לרדת מהארץ, סימן שאתה צריך לחזור אחורה,לעשות ש.ב ולתת טיעונים טובים יותר.

מה קשור גנון? אני רק אומר שהגמל (אתה) לא רואה את הדבשת של עצ

צעדיו של בן האיכר מובחנים מן הקולות האחרים אותם למדה הילדה לזהות.TheThe footsteps in the farmer's son distinct from other Appears the girl acquired to discover. get more info So that you can avoid mentioning את הזוועה שחווה הילדה היא נמנעת מלתאר והספירה הסינקדוכית מחליפה את תיאור האירוע.the horror skilled inside the pit, the grandmother utilizes synecdoche which replaces the challenging core description of your celebration. גם כאשר היא מספרת על קריאות האיכרים "סטפן, מה אתה מחפש למטה?

אין לי חברים בארץ שהם בעצמם לא בדרך החוצה, או שלא מכירים אנשים שבדרך החוצה, מעבר לשלב של הצהרות אלא בשלב של מתהליכי הגירה, ועד שלב של הזמנת מכולה לרילוקיישן וכו'.

אבל, לאור המגמות הדמוגרפיות בארץ - שיגררו אחריהן שינויים משמעותיים באיך שישראל נראית, עוד בימי חיינו - מי שלא שוקל את האופציות שלו הוא עיוור או בהדחקה.

מה אומרים הסובבים אותך על הסגנון הניהולי שלך – מעודד או מדכא?

פוליטי - מדיני ליברמן: צריך להגיע למצב שאוכלוסיית עזה תפיל את חמאס, לא מישהו אחר"

כרגע אוסטרליה היא המדינה שלי, ולכן אני מנסה גם להיות מעורב פה ביוזמות שונות על מנת לקדם את המדינה הזו.

אם תנסה להרחיב קצת את נקודת המבט שלך, יש חיים לאחר המוות.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “תגיש לי Can Be Fun For Anyone”

Leave a Reply

Gravatar